loader
Foto

LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ ÇOCUK HAKLARI TOPLANTISINDA


Lüleburgaz Belediyesi “Çocuk Hakları” toplantısında

Lüleburgaz Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Samet Servet, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin büyükşehir ve ilçe belediyeleriyle online olarak düzenlediği ve Uluslararası Çocuk Merkezi’nin de (ICC) katıldığı “Çocuğa Yönelik İhmal ve Cinsel İstismarı Önlemede İyi Çalışma Örnekleri” konulu toplantıya katıldı. 

2020 yılını Ulusal Egemenlik ve Çocuk Yılı olarak kutlayan Lüleburgaz Belediyesi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı “Çocuk Hakları Birimi’nin” “Çocuğa Yönelik İhmal ve Cinsel İstismarı Önlemede İyi Çalışma” konulu online toplantısına katıldı. Türkiye’de çocuk hakları konusunda çalışma yapan büyükşehir ve ilçe belediyeleri, STK’lar ve derneklerin biraraya geldiği toplantıda Lüleburgaz Belediyesi’ni, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Samet Servet temsil etti. 

Toplantıya ICC de katıldı

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda belediyeler çocuk haklarına yönelik çalışma ve deneyimlerini paylaşıp fikir alışverişinde bulundu. Verimli bir şekilde gerçekleşen ve yaklaşık 2 saat süren toplantıya Uluslararası Çocuk Merkezi de (ICC) katıldı. Bu Haber 449 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

Gazete01 İle Dünya'dan Haberdar Olun..