loader
Foto

TDP İl Yönetiminden Karanfil


Hakan AKIN

UNİ Haber Ajansı (UHA)

Akdeniz Temsilciliği

 

Türkiye Değişim Partisi Adana İl Yönetimi “8 Mart Kadınlar Günü” nedeniyle Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesine giderek  Hemşire, hasta ve hasta yakınlarına karanfil verdi.

Parti yöneticilerinden Cumali Parlak, Müstekime Özcan, Senem Kara, Filiz Kahraman ve Ecenur Kemer’in katlımıyla gerçekleştirilen ziyarette, Kadınların bir gün değil her zaman değerli olduğunu vugulayan Cumali Parlak, “ Kadınlarımız analarımızdır, eşlerimizdir, kardeşlerimizdir, kadınlarımız üretkendir, çalışkandır, vefakardır. Bunun en güzel örneği kurtuluş savaşında yaşanmıştır. Cephede erkeklerle beraber vatanını savunmuş düşmana geçit vermemiştir. Siperde yaralı askerlerimize bakmış, cepheye silah ve mermi getirerek zaferde büyük bir rol oynamıştır” dedi.

Cumali Parlak kadınların bir gün değil her gün değerli olduğunu ifade ederek, “Maalesef günümüzde kadına hak ettiği değer ve saygı gösterilmemektedir. Tacizlerin, cinayetlerin önü kesilmiyor. Bunun sebebi cezaların caydırıcı olmamasıdır. Cinayet işleyen bir kişiye iyi hal indirimi uygulanmamalıdır. Hele hele bir kanını öldürene hiç uygulanmamalıdır. Biz Türkiye Değişim Partisi olarak iktidara geldiğimiz zaman bu konu birinci önceliğimiz olacaktır. Eşit bir adalet sisitemini biz hayata geçireceğiz, Kadınlarımızın üretime katılmalarını teşvik ederek onları destekleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Türkiye Değişim Partisi İl Yöneticileri Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesinde Hemşirelere, hasta ve hasta yakınlarına karanfil vererek, hastalara acil şifalar dileyip, bu zor günlerde canla başla calışan hemşirelerinde “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nü kutladılarBu Haber 646 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

Gazete01 İle Dünya'dan Haberdar Olun..