loader
Foto

Anadolu paramparça…


Turan Sevdalısı yüreklerin Birliği, Cumhuriyet sevdası ile ilelebet sürecek ve Büyük Turan, Cumhuriyet ateşi ile parlayacak…
Anadolu paramparça…

Parsellenmiş paylaşılmış çakallar tarafından. Bir lider doğuyor Samsun’dan Gök mavisi gözleri atası Bozkurt Emir Timur’ un kılıcı gibi keskin, söylemleri güven veren bakışları cesaret aşılayan bir lider Mustafa Kemal ATATÜRK….

Cumhuriyet, Türkiye’mizi bize kendi soyadımız ile bırakanların başında atını şaha kaldırıp yolbaşçımız olan Atamızın önderliğinde binlerce şehit ve gazinin canı ve kanı ile hayata geçebilmiştir.

Bizi ayakta tutan laik, demokratik ve tek bayrak altında yaşama özgürlüğümüzün iç ve dış düşmanlar tarafından sarsılmasına, sendelemesine, yıkılmasına asla izin vermemeliyiz. Bunun için de, çağdaş eğitim sisteminden en iyi şekilde yararlanmış, kendini yüksek kültür ve sanat anlayışıyla yeterince donatmış, aklını ve yüreğini ülkesinin ve halkının hayrına kullanmak üzere bilemiş olan Asil Türk gençliğimize büyük görev düşüyor.

Bilmeliyiz ki, özgür doğmak şansına sahip olabiliriz ama özgür yaşamak için mücadele etmek zorundayız. Mustafa Kemal Atatürk’ün bize gösterdiği yolda yürüdüğümüz sürece de, hiç bir gücün özgürlüğümüzü yok etme emellerine kavuşamayacağı inancımız asla sarsılmayacaktır.


Turan sevdamızın son Ata’sı Gazi M.Kemal ATATÜRK’ ün çizdiği yolda gösterdiği TURAN hedefimize , kadim Devletimizin sonuna kadar yanında olarak emin adımlar ile yürümek biz TURAN sevdalılarının tek hedefidir.

Bu sebepledir ki;
Cumhuriyetimiz ilelebet payidar kalacaktır. Biz TURAN sevdalıları Ata’mızın huzurunda AND içtik. Kanımızın son damlasına, aldığımız son nefesine kadar Cumhuriyetimiz’in yılmaz savunucuları olacağız.

Bu toprakları bize vatan yapan başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını rahmet ve Minnet ile Yad ediyoruz. Kut’ lu tinleri Şad mekanları uçmağ olsun. Esen kalın.

Murat ÇOBANOĞLU
Turan Birliği Teşkilatı
Genel BaşkanıBu Haber 436 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

Gazete01 İle Dünya'dan Haberdar Olun..