loader
Foto

Zafer Partisi Bursa İL Başkanı AYDIN’ dan önemli açıklama


Zafer Partisi Bursa İL Başkanı AYDIN’ dan önemli açıklama

NOVACELL AJANS/BURSA-Adından da anlaşılacağı üzere, Bursa İlimizin Nadide ilçelerinden biri olan “Mustafakemalpaşamızda”Kitap Fuarı düzenlenmiştir. Böylesine önemli bir etkinlikte gayri ciddiyetsizce konuşturulan, sözde Prof.Dr Ünvanlı kişiye hatırlatmak isterim ki;

Yedi düvel işgalci emperyalist devletlerin.. ‘..hasta adam..’ dediği Osmanlı’nın küllerinden, Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyetini kuran, askeri deha ve büyük taktiksyen BAŞBUĞ ATATÜRKTÜR.

Bu büyük TÜRKÇÜ,Kurtuluş Savaşı öncesi hazırlıklarda, “halkın iradesi kendi geleceğini belirleyecektir” diyerek manda ve himayeciliği reddetmiş ‘..Ya Tam Bağımsızlık,Ya Tam Bağımsızlık..’ öngörüsünü Kurtuluş Savaşında gerçekleştiren TÜRK’ÜN BAŞBUĞUDUR.

Ülke sathında; Okuma ve yazma oranının %2’lerde olduğu, devlet dilinin halkın bilmediği Osmanlı’ca yani Saray ve devşirmelerinin konuştuğu dili ve yazıyı HARF DEVRİMİ ile kaldırmıştır.

Mecelle Hukukunu kaldırarak yani BİATÇILIĞI (kula kulluğu) yok ederek MEDENİ KANUN devrimiyle herkese KİMLİK VERDİRMİŞTİR, KANUN ÖNÜNDE HERKESİ ÖZGÜR BİR BİREY YAPMIŞTIR.

Osmanlı döneminde Devlet yönetiminde çoğunlukla devşirmeler ve diğer gruplara mensup kişiler yer almıştır. Türkler en ağır işlerde çalıştırılmış asker,bahçıvan,temizlikçi gibi işler yaptırılarak değersiz Türk gözüyle bakılmıştır.

ATATÜRK; bu biatçılığa son vererek Türk Milletine özgürlük yolunu açmış ve önemli görevleri vermiştir. ‘Ey Türk, senin için yükselmenin hududu yoktur.’ sözüyle
Bizlere özgürlük ve bağımsızlık yolunu göstermiştir.’ özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

Bütün mazlumlara, bağımsızlık yolunda mücadele için örnek ve önder olmuştur. Yedi düveni dize getirmiş ve dahi devrimleriyle, ÇAĞDAŞ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURARAK GENÇLERİMİZE EMANET EDEN DÜNYADAKİ YÜZ SAYILI ADAM SIRALAMASINDA EN ÖNDEKİ YERİNİ ALMIŞTIR.

BENZER HABER

Atatürk ve Arkadaşlarını eleştirmek hiç kimsenin haddine değil

BAY PROF.DR. ünvanlı zat; gerçek şudur ki bu dönemde Cehalete Akademik Ünvan kazandırılmıştır. Siz de yaptığınız cehalet konuşması ile bu fikrimizi doğruladınız.

Son olarak;

Bu konuşmanın yapılma sebebi ve yerinin özellikle seçildiği aşikar olunmuştur. Bu sebeple MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİNİN MÜSEBBİBİ OLDUĞU KİTAP FUARININ DÜZENLEYİCİLERİNİ KINIYORUM VE EN KISA SÜREDE KAMUOYUNDAN ÖZÜR DİLEMELERİNİ DİLİYORUM.

ZAFER PARTİSİ OLARAK ,TÜRK’ÜN BÜYÜK BAŞBUĞU ATATÜRK’ÜN İZİNDEYİZ.
NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE

ZAFER PARTİSİ
BURSA İL BAŞKANI
HALİL İBRAHİM AYDIN

Haber ve Fotoğraf Ahmet Bayer

İLGİNİZİ DE ÇEKEBİLECEK HABERLER

Zafer Partisi Bursa İl Başkanı Aydın’ın Basın Açıklaması

Zafer Partisi Nilüfer Ilçe Başkanı Esgin

Zafer Partisin’den Kadınlara DestekBu Haber 406 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

Gazete01 İle Dünya'dan Haberdar Olun..