loader
Foto

Kayakoparan Zaferin100’Üncü Yıldönümü Dolayısıyla Mesaj Yayınladı.


30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınlayan DOĞRUYOL SİLİVRİ İlçe Başkanı Fatma Kayakoparan

“Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, 19 Mayıs 1919’da başlattığı Ulusal Kurtuluş Savaşı’nı 30 Ağustos 1922’de zaferle taçlandırmış ve Türk Milletinin bağımsızlık kararlılığını tüm dünyaya ilan etmiştir” dedi.

Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan her insanın ülkesinin kuruluş ve kurtuluş yıllarında hangi zorluklarla, hangi ihanetlerle ve nasıl bir işgal yöntemiyle karşı karşıya kaldığını asla unutmaması gerektiğini kaydeden Başkan Fatma Kayakoparan,

“Başkomutanımız Atatürk’ün önderliğinde Cumhuriyetimizi kurmuştur.

30 Ağustos 1922’de bir milletin yeniden doğuşunun destanı yazılmıştır. Ülkemizi bize emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İsmet İnönü, Fevzi Çakmak ve tüm kahramanlarımızı saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz.

Hepsine bir kez daha şükranlarımızı sunarız.

Demokratik, laik, sosyal, hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin ve ulusumuzun sonsuza dek sürecek ve anlatılacak kahramanlık destanı olan 30 Ağustos Zaferi, bağımsızlığımıza, özgürlüğümüze, vatanımıza yönelik her tehdide karşı yolumuzu aydınlatan ışığımız olmaya devam edecektir.

30 Ağustos Zaferini canlarıyla, kanlarıyla kazandıran başta Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.

Zafer Bayramımız kutlu olsun. 

Fatma Kayakoparan

Doğruyol Partisi Silivri İlçe BaşkanıBu Haber 115 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

Gazete01 İle Dünya'dan Haberdar Olun..