loader
Foto

Mehmet Kocaispir, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü kutladı,


BAŞKAN KOCAİSPİR ÇOCUKLARLA FİDAN DİKTİ

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü kutladı, Mehmet Akif Ersoy Kültürevi’nde okul öncesi eğitimi gören çocuklarla birlikte fidan dikti.

Başkan Kocaispir, çevrenin önemine ve korunmasına dikkat çekmek için her yıl kutlanan 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla herkesi çevreye duyarlı olmaya davet etti.

Kocaispir, “Mavinin nefesine, yeşilin huzuruna, toprağın bereketine ihtiyacımız var.
Kocaispir, “Mavinin nefesine, yeşilin huzuruna, toprağın bereketine ihtiyacımız var.
Şehit Jandarma Er Rasim Şevik Kültür Parkı’nda

Yüreğir Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nün Şehit Jandarma Er Rasim Şevik Kültür Parkı’nda düzenlediği etkinliğe katılan Başkan Kocaispir, çocuklarla birlikte fidanları toprakla buluşturdu.

Başkan Kocaispir, “Mavinin nefesine, yeşilin huzuruna, toprağın bereketine ihtiyacımız var. Doğaya duyduğumuz derin sevgi ve gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak için hepimiz daha duyarlı olmalıyız.

Yüreğir Belediyesi olarak temiz çevre, yaşanabilir bir şehir ve yeşil bir doğa için halkımızla el ele vererek birlikte hareket edilmesi gerekliliğine inanıyoruz. Gelecek nesillere iyi bir çevre bırakmak için var olanı titizlikle korumak, kirlenmeyi önlemek, yeşil alanları koruyup çoğaltmak hepimizin ortak görevidir.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 5 Haziran Dünya Çevre Günü
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 5 Haziran Dünya Çevre Günü
5 Haziran Dünya Çevre Gününüzü kutluyor;

Biz Yüreğir’i geliştirip dönüştürmeye ve ilçemizi güzelleştirmeye çalıştığımız her aşamada çevreyi ve ekolojik dengeyi korumaya devam edeceğiz. Çocuklarımızın temiz ve doğal bir çevrede daha mutlu ve huzurlu yaşadığı bir geleceği hep birlikte kuracağımıza olan inancımla 5 Haziran Dünya Çevre Gününüzü kutluyor; bu özel günün çevre sorunları konusundaki toplumsal farkındalığın artmasına katkı sağlamasını temenni ediyorum.” dedi.

Kocaispirin Çocuklarla Fidan DikimindeBu Haber 505 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

Gazete01 İle Dünya'dan Haberdar Olun..