loader
Foto

Malgaf’ın 23 Nisan’Ulusal Eğemenlik ve Çocuk bayramı KutlamasıTDP ADANA İL BAŞKANI HAKAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

NOVACELL AJANS /ADANA-Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yıl dönümünde kutlama mesajı yayımladı. Malgaf’ın mesajında şu ifadeler yer aldı:

“Çocuklarımızın yarınlarımızın teminatıdır. Onların varlığıyla ancak Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğe olan yolculuğunda başarıya ulaşabiliriz. Bu nedenle çocuklarımızın yetişmesi içinde; Eğitimde, sağlıkta, kültürel alanda, sanatta ve sporda gereken yatırımı yapmalıyız. Ancak bu yolla çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasına vesile olabilir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi bir mirası, değeri bizlere bırakarak, aslında bu mesajı vermektedir. Çocuğa yapılan her yatırım, ülkenin geleceğine yapılmış demektedir. Bizler de 23 Nisan’ın yıl dönümünde bugün çocuklarımız için neler yapıldığını, neler yapılmadığını ve neler yapılması gerektiğini en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Gerekirse onların düşüncelerine de başvurarak, çocuklarımızın yaşama bakışlarını öğrenmeli aynı zamanda onlarda karar verme bilincini uyandırmalıyız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yıl dönümünde her ne kadar şartların el vermemesi nedeniyle içimiz buruk da olsa, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli anlarından biri olan 23 Nisan’ın coşkusunu mavi önlüklü günlerimizde olduğu gibi bugün de yaşamaktayız.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi bir mirası, değeri bizlere bırakarak, aslında bu mesajı vermektedir. Çocuğa yapılan her yatırım, ülkenin geleceğine yapılmış demektedir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi bir mirası, değeri bizlere bırakarak, aslında bu mesajı vermektedir. Çocuğa yapılan her yatırım, ülkenin geleceğine yapılmış demektedir.

Çocuklarımızın heyecanla uyandığı, en güzel kıyafetleriyle statlarda günün anlam ve önemine vurgu yapan gösteriler yaptığı, şiirler okuyup şarkılar söylediği günlerin temennisiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, çocuklarımıza ve bizlere bu anlamlı günü armağan eden tüm şehitlerimize ve vatan kahramanlarına minnet ve şükranla teşekkür eder, tüm Dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutlarım.”Bu Haber 526 Defa Görüntülenmiştir.


Haberin Videosu

Son Eklenen

Gazete01 İle Dünya'dan Haberdar Olun..